7/24 Elektrik Arızası Tamiratı

Günlük hayatımızın her alanında kullanılan elektrikli aletler ve elektrik tesisatı beklenmedik zamanlarda arızalanabilir.

Pazar günü, hafta içi veya hafta sonu gibi olur olmaz vakitlerde; hatta en ihtiyaç duyduğunuz anda elektriksiz kalabilirsiniz.

Siz, karanlıkta oturmayın, misafirlerinize mahçup olmayın, işinizden geri kalmayın diye ben, Mehmet Ali Usta her gün her saat hizmetinizdeyim.

7/24 elektrik arızası tamiratı için Bursa şehir merkezinde hizmetinizdeyim.

Tamir Ettiğim Elektrik Arızaları Nelerdir?

Tüm elektrik arızalarını tamir edebilecek deneyime ve tecrübeye sahibim. 1984 yılından beri hem elektrik arıza hem de elektrik tesisatı yapmaktayım. Çocukluğumdan beri elektrikçiyim. En sık karşılaştığım ve kolaylıkla tamir ettiğim arıza türleri şöyledir;

Kaçak akım rölesi, kopan kablo tamiri ve kablo değişimi, elektrik prizlerinde kısa devre yapması, eski binalarda tesisat yetersizliğinden kaynaklanan kablo yanmaları ve kopmaları, aşırı yükten dolayı sigorta atması, topraklama olmaması veya topraklama kaçağını giderilmesi, priz ve ampul onarımı veya değişimi, eski elektrik dağıtım panosunda günümüz standartlarına göre düşük kaliteli kablo ve sigortalardan dolayı elektrik pano arızası meydana gelmektedir.